APIE MUS

Kasdien girdime savo automobilius įsimylėjusių vairuotojų dejones – nėra kur išbandyti automobilio galimybes, pasitikrinti savo sugebėjimus, išmokti tikrojo vairavimo meno. Mes tiesiame pagalbos ranką visiems vairuotojams ir suteiksime galimybę išbandyti save ir įdomiausius automobilius bei pasimokyti iš geriausių.

Slydimo suvaldymas, greitų ir lėtų posūkių optimalus įveikimas, idealių trajektorijų pasirinkimas, stabdymo taškų suradimas, stabilizavimo sistemų veikimo subtilybės ir kitos vairuotojų ir lenktynininkų gudrybės bus atskleistos Akademijos dalyviams. Programos mokymo metodika sukurta vadovaujantis geriausiais pasauliniais pavyzdžiais ir ilgamete instruktorių patirtimi. O tai leidžia atskleisti visas šiuolaikinio automobilio ypatybes ir išnaudoti jo galimybes.

Šiems mokymams automobiliai parinkti neatsitiktinai. Praktinių užduočių metu turėsite galimybę įvairiomis sąlygomis išbandyti save tiek su galiniais, tiek su priekiniais, tiek su visais ratais varomais automobiliais. Siekdami užtikrinti efektyvią ir intensyvią dienotvarkę, grupes sudarome iš ne daugiau nei 20-ies asmenų. Žinoma, esant pageidavimams, galime vykdyti programą ir didesniam žmonių skaičiui. Tuomet tvarkaraščiai ir programa suderinami atskirai.

Efektyvaus Vairavimomo Akademiją vykdome Kuršėnų bei Panevėžio autodromuose. Galimi mokymai Klaipėdos autodrome arba, jei saugu, žiemą programą vykdome ant ledo.